Hakkımızda
Hakkımızda

Ülkedeki en eski ve en büyük kimyasal hammadde üreticilerinden biri olarak Fajer Parsian ve Behin Shimi Artiman Chemical Industries Group, gıda güvenliği, toplum sağlığı ve insanların yaşamlarını iyileştirme rollerini oynamak için kararlı ve motive güçlere güveniyor. kalkınma planlarından yararlanarak, aziz ülkemizde istihdam yaratılması yönünde önem arz etmektedir. Bu grup yönetici ve uzmanlarının bilgi, birikim ve tecrübelerini kullanarak sodyum bikarbonat (tatlı kaynatma), amonyum bikarbonat (İran ve bölgedeki tek üretici), dikalsiyum fosfat, amonyum sülfat, potasyum sülfat, potasyum gibi ürünler üretmektedir. klorür, krom sülfat, her türlü komple gübreler vb. Fajar Parsian Chemical Industries Satış Organizasyonu ve Behin Shimi Artiman Trading Group'un, son tüketicilerle doğrudan iletişim kurmak, güncel siparişleri teslim etmek, müşterilerin ihtiyaç duyduğu tamamlayıcı ürünleri sağlamak amacıyla 2019 yılının başından beri kurulduğunu belirtmek gerekir. performansı artırmak ve tüm hedeflere ulaşmak için Denek tüm çabasını ve konsantrasyonunu uygulamıştır.

Şirketin tarihi

Fajr Parsian Chemical Industries Company, 1368 yılında film endüstrilerinde ve atık su arıtmada kullanılan sodyum bisülfit (sodyum tiyosülfat) üretimi ve deri endüstrisi için amonyum bisülfit ve su ve kanalizasyon endüstrisi için sodyum sülfit üretimi ile faaliyetlerine başladı. 1373 yılında uzmanların bilimsel ve deneysel bilgi ve becerilerinden yararlanarak, endüstriyel alkol ve serum ve maya üretimi ile ilgili makineler üretmeye, sodyum sülfit fabrikası kurmaya ve söz konusu fabrikalara teknik bilgi aktarmaya başladı.Beş yıl sonra 1378 yılında teşkilatın faaliyetlerini ve gelişimini genişletmek amacıyla ilaç, kozmetik ve sağlık sanayilerinde kullanılan hammaddeler ile sodyum klorür, sodyum asetat ve magnezyum gibi ürünleri üretmek üzere Keihan Shimi Şirketi kuruldu. kozmetik ve sağlık endüstrisi için sülfat üretilmiştir. Ayrıca Fajar Parsian Company, 2015 yılında sodyum bikarbonat (sodyum bikarbonat), amonyum bikarbonat, amonyum sülfat, potasyum klorür, potasyum sülfat gibi ürünlerle ve son yıllarda pazar talebinin artması ve desteği ile üretim alanına girmiştir. siz değerli müşterilerimizin güveni tüm hedef pazarlara maksimum kapasite ile hizmet vermeyi başarmıştır. İran'daki tek amonyum bikarbonat ürünü üreticisi olan bu grubun, ithal numunelerin yerini alabildiği ve üretim ile tedarik arasındaki kısa zaman aralığı ve tüketicilerin benzersiz alımı gibi avantajlar nedeniyle bu ürünün belirtilmelidir. Numuneler için tamamen uygun ikame. yabancıdır. (Bu ürünün zaman içinde ayrışması nedeniyle özellikle ısıya maruz kaldığında üretimden tüketime kadar geçen sürenin kısa olması çok önemlidir ve bu ürünün yabancı numuneleri alıcıya teslim sürecinin uzun sürmesi nedeniyle bu avantaja sahip değildir. nihai tüketici.)

Misyon ve vizyonlar

Kararlı ve motive olmuş güçlerine güvenen ve çeşitli kimyasal ürünler üreten bu şirket, gıda güvenliğinin sağlanması, toplum sağlığı ve insanların yaşamlarının iyileştirilmesinde rol oynamaktadır ve bu, sevgili ülkemizde iş yaratma doğrultusunda ve kalkınmadan yararlanarak önemlidir. planlar.

şirket değerleri

1420 ufkunda hedeflerimize dikkat ederek aşağıdaki şekilde kuruluşun değerlerini ve etik ilkelerini korumaya çalışırız.

dürüstlüğe değer vermek Dürüstlük ve güvenilirlik
Lider bir şirkete sahip olmak için yaratıcılığı güçlendirmek ve yapıcı önerilere değer vermek
Kurumun iç ve dış ihtiyaçları için sosyal sorumluluk ve hesap verebilirlik
Paydaşları memnun etmek Müşteri odaklılığa önem vererek
Bu sitenin tüm hakları firmaya aittir Fecr Parsian dır-dir Web tasarımı İle Raya Pars