صنایع شیمیایی فجر پارسیان

معرفی شرکت فجر پارسیان

با تفکری ژرف، حاصل تلاش، دانش و تجربه سی سال ماندگاری در صحنه وسیع تولید این مرز و بوم، بذر آن با گرد هم آوری نیروهای دانش آموخته و متخصص در جهت تعالی صنعت ملی، رونق تولید ملی و اشتغال زایی، با دستان توانمند موسس آن در دل خاک مادری نهاده شد تا ثمره ی این خدمت به نام و به کام سربلندی مردمان و سرزمینش گوارا گردد. با افتخار گفتنی است که در حال حاضر تولیدات این گروه از نقطه نظر کیفیت و قیمت، قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی بوده و محصولات این مجموعه به سراسر خاورمیانه صادر می گردد.

تاریخچه شرکت فجر پارسیان

شرکت صنایع شیمیایی فجر پارسیان در سال ۱۳۶۸ با تولید سدیم بی سولفیت (تیوسولفات سدیم) مورد مصرف در صنایع فیلم و تصفیه فاضلاب و با تولید بی سولفیت آمونیوم برای صنایع چرم سازی و سولفیت سدیم برای صنعت آب و فاضلاب شروع به فعالیت کرد.

در سال ۱۳۷۳ با بهره گیری از دانش و مهارت های علمی و تجربی نیروهای متخصص، اقدام به تولید الکل صنعتی و ساخت ماشین آلات مرتبط با تولید سرم و مخمر، ساخت کارخانه سولفیت سدیم و انتقال دانش فنی به کارخانجات مذکور نمود.

پنج سال بعد، در سال ۱۳۷۸ با هدف گسترش فعالیت ها و توسعه سازمان، شرکت فجر پارسیان جهت تولید مواد اولیه مصرفی در صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی بنیان گردید و محصولاتی همچون سدیم کلراید، سدیم استات و منیزیم سولفات برای صنعت آرایشی و بهداشتی تولید نمود.

در ادامه ، شرکت فجر پارسیان در سال ۱۳۹۵ با محصولاتی چون بی کربنات آمونیوم، کلرید پتاسیم و بی کربنات سدیم (جوش شیرین) پا به عرصه ی تولید نهاد و در سال های اخیر با افزایش تقاضای بازار و با پشتوانه اعتماد مشتریان عزیز، توانسته است با حداکثر توان به تمامی بازارهای هدف خدمت رساند.

ماموریت شرکت فجر پارسیان

این شرکت با اتکا بر نیروهای متعهد و باانگیزه و با تولید انواع محصولات شیمیایی به ایفای نقش خود در تامین امنیت غذایی، سلامت جامعه و بهبود زندگی مردم می پردازد و این مهم در راستای اشتغال زایی در میهن عزیزمان و با بهره گیری از طرح های توسعه ای می باشد.

ما می کوشیم ضمن توجه به اهداف خود در افق سال ۱۴۲۰ در هر شرایطی ارزش ها و اصول اخلاقی سازمان را به شرح زیر حفظ نماییم: