درباره ی ما
درباره ی ما

گروه صنایع شیمیایی فجر پارسیان و بهین شیمی آرتیـمان، به عنوان یکی از قدیـمی ترین و بزرگتـرین تولیـد کنندگان مواد اولیه شیمیـایی در کشـور، با اتکا بر نیروهای متعهد و با انگیـزه به ایفـای نقش خود در تامیـن امنیـت غذایــی، سلامـت جـامـعـه و بهـبـود زنـدگی مـردم مـی پــردازد و ایـن مهـم در راستای اشتغال زایی در میهن عزیزمان و با بهره گیری از طرح‌های توسعه ای می باشد. این مجموعه با استفاده از دانـش، تخصص و تجـربه مدیـران و کـارشنـاسـان خود و بر اساس تکنولوژی های نوین، اقدام به تولیـد محصولاتی چون بی کربنات سدیم (جـوش شیریـن)، بی کربنـات آمونیـوم (تنها تولیـد کننده در ایران و منطقه)، دی کلسیم فسفات، سولفات آمونیوم، سولفات پتاسیم، کلرید پتاسیم، سولفات کروم، انواع کودهای کامل و ... نموده است. گفتنی است سازمان فروش صنایع شیمیایی فجر پارسیان و گروه بازرگانی بهین شیمی آرتیمان، از ابتدای سال 1399 با هدف ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان نهایی، تحویل سفارشات به روز، تامین محصولات مکمل مورد نیاز مشتریان و بهبود عملکرد تاسیس شده است و برای تحقق تمامی اهداف مورد نظر نهایت تلاش و تمرکز خود را به کار گرفته است.

تاریخچه شرکت

شرکت صنایع شیمیایی فجر پارسیان در سال ۱۳۶۸ با تولید سدیم بی سولفیت (تیوسولفات سدیم) مورد مصرف در صنایع فیلم و تصفیه فاضلاب و با تولید بی سولفیت آمونیوم برای صنایع چرم سازی و سولفیت سدیم برای صنعت آب و فاضلاب شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۳۷۳ با بهره گیری از دانش و مهارت های علمی و تجربی نیروهای متخصص، اقدام به تولید الکل صنعتی و ساخت ماشین آلات مرتبط با تولید سرم و مخمر، ساخت کارخانه سولفیت سدیم و انتقال دانش فنی به کارخانجات مذکور نمود. پنج سال بعد، در سال ۱۳۷۸ با هدف گسترش فعالیت ها و توسعه سازمان، شرکت کیهان شیمی در جهت تولید مواد اولیه مصرفی در صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی بنیان گردید و محصولاتی همچون سدیم کلراید، سدیم استات و منیزیم سولفات برای صنعت آرایشی و بهداشتی تولید نمود. در ادامه، شرکت فجر پارسیان در سال ۱۳۹۵ با محصولاتی چون بی بی کربنات سدیم (جوش شیرین)، بی کربنات آمونیوم، سولفات آمونیوم، کلرید پتاسیم، سولفات پتاسیم پا به عرصه تولید نهاد و در سال های اخیر با افزایش تقاضای بازار و با پشتوانه اعتماد مشتریان عزیز، توانسته است با حداکثر توان به تمامی بازارهای هدف خدمت رساند. گفتنی است این مجموعه به عنوان تنها تولید کننده محصول بی کربنات آمونیوم در ایران توانسته است جایگزین نمونه های وارداتی شود و به دلیل مزایایی چون فاصله زمانی کم بین تولید تا عرضه و استقبال بی نظیر مصرف کنندگان، این محصول به عنوان جایگزینی کاملا مناسب برای نمونه های خارجی می باشد. (به دلیل تجزیه این محصول به مرور زمان به ویژه در معرض گرما، فاصله زمانی کم از تولید تا مصرف اهمیت بسیار ویژه ای دارد که نمونه های خارجی این محصول به دلیل زمان بر بودن پروسه تحویل به مصرف کننده نهایی، این امتیاز را ندارد.)

ماموریت و چشم اندازها

این شرکت با اتکا بر نیروهای متعهد و باانگیزه و با تولید انواع محصولات شیمیایی به ایفای نقش خود در تامین امنیت غذایی، سلامت جامعه و بهبود زندگی مردم می پردازد و این مهم در راستای اشتغال زایی در میهن عزیزمان و با بهره گیری از طرح های توسعه ای می باشد.

‌ارزش‌های شرکت

ما می کوشیم ضمن توجه به اهداف خود در افق سال ۱۴۲۰ در هر شرایطی ارزش ها و اصول اخلاقی سازمان را به شرح زیر حفظ نماییم.

ارزش ‌گذاری به صداقت، درستکاری و امانت‌داری
تقویت خلاقیت و ارج نهادن به پیشنهادات سازنده برای داشتن شرکتی پیشرو
مسئولیت اجتماعی و پاسخگویی در قبال نیازهای داخلی و خارجی سازمان
جلب رضایت ذی‌نفعان با تاکید بر مشتری‌مداری
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فجر پارسیان می‌باشد طراحی سایت توسط رایا پارس